اینجا می شود کمی آرام تر حرف زد.آرام حرف هایت را بزنی و کم تر برچسب بخوری که چرا سکوت میکنی؟.چرا نظری نمی دهی؟.اصلا تو مال کدام گروهی؟

من مال هیچ گروهی نیستم.من آتش گرفتم وقتی خبر شهادت سردار را شنیدممن آتش گرفتم وقتی خبر سقوط هواپیما را شنیدم.من آتش گرفتم وقتی گفتند علت سقوط نقص فنی نبود.من یک ایرانی هستممال همین آب و خاک.مال همین سرزمین با تمام نقص هایش

من هم سرزمینم را دوستدارم و هم مردمش را با هر تفاوت ظاهر و عقیده ایبا هر نظر و دیدگاهیمن دوست ندارم مردم باهم بجنگندمن دوست ندارم با سر هم فریاد بزنیم و تماشاگرهای خارجی دورمان بشینند و تماشایمان کنندمن دوست ندارم از بیرون سرزمینم اذیتم کنند

من و ما حق اعتراض داریم.اما نه با فحاشی و اجازه دادن به دیگران که برایمان تعیین تکلیف کنند.ما خودمان برای حق خودمان می جنگیم و نیازی به دخالت کشورهای دیگر نداریم

قبول قصه دردناک است.اما ما مردم با هم هستیم،با هر عقیده و باوری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فاین ماین نقاشی ساختمان 110 - نقاشی خانه - نقاشی ساختمان - رنگ روغنی - رنگ پلاستیک کانون فرهنگی آموزش قلمچی (خواف و رشتخوار) کاغذ ديواري Eric لولا پمپی کلیپسی فاین 02155177542 درس تمام مقاطع .نتایج فوتبال .معرفی بازی gdzgdxgh بیا با هم... رزمنده سایبری